UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To były dobre czasy człowieka w pracy szanowali i napić się było można, na przykład na piwo można było wyskoczyć do PIOTRUSIA na ZATORZU a dziś ta TRADYCJA zagineła w NARODZIE. A jak ktoś tych czasów nie pamięta to niech lepiej nie komentuje tego tematu. Nie wrócą te lata żal.


Anuluj