UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

He, he, a jeszcze niedawno słyszło się w ALSTOM teksty: Co za czasów człowiek dożył, żeby się nie można było spokojnie w pracy nap. .. .. lić. Na szczęście to już przeszłość :)

Nie abstynent

Anuluj