UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
anders- jeżeli przyjdzie taki dzień ze obudzisz się i zaczniesz dzień od uśmiechu to napisz o tym w necie. Bo to gorzkie od rana chyba Cię nie opuszcza. A impreza powinna być kolejnym wyróżnikiem trochę zaspanego Elbląga.
@wczerwonym