UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

anders- jeżeli przyjdzie taki dzień ze obudzisz się i zaczniesz dzień od uśmiechu to napisz o tym w necie. Bo to gorzkie od rana chyba Cię nie opuszcza. A impreza powinna być kolejnym wyróżnikiem trochę zaspanego Elbląga.

@wczerwonym

Anuluj