UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj i po co tyle goryczy. Byłam, podglądałam, uważam, że dzieją sie tam fajne rzeczy. Nie ćpają, nie piją, nie robią nic zdrożnego. .. czemuż żałować młodym ludziom odrobiny tworzenia. Pozdrawiam, Anna
Oj i po co tyle goryczy. Byłam, podglądałam, uważam, że dzieją sie tam fajne rzeczy. Nie ćpają, nie piją, nie robią nic zdrożnego. .. czemuż żałować młodym ludziom odrobiny tworzenia. Pozdrawiam, Anna