UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj i po co tyle goryczy. Byłam, podglądałam, uważam, że dzieją sie tam fajne rzeczy. Nie ćpają, nie piją, nie robią nic zdrożnego. .. czemuż żałować młodym ludziom odrobiny tworzenia. Pozdrawiam, Anna


Anuluj