UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Maraton to może i to był, ale czy artystyczny. Artystą czasami się bywa, nie puszczajmy słów na wiatr. Na tego typu artystycznych spędach królują zwykle beztalencia. To coś takiego, jakby organizować malowanie obrazów na czas. Ten obszar działalności artystycznej pewnie jeszcze nie jest zagospodarowany. Więc Światowidzie zaprawiony w taneczno turniejowych bojach, podpowiadam świetny pomysł na nowy cykl imprez.

andres

Anuluj