UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiedziałem, że odezwą się osoby które uważają, że mecz wiąże się tylko z rykiem, hukiem. .. . I jak tu mieć dobre zdanie o kibicach :)

pozdrawiam z teatru

Anuluj