UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę nerwowy mecz, ale jest wygrana. Widzów ciągle mało !!! Słaba promocja Startu i CSiB. Bilety są niestety zbyt drogie jak na elbląskie warunki. Należy znaleźć sposób na zapełnienie hali kompletem widzów.
jamess