UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę nerwowy mecz, ale jest wygrana. Widzów ciągle mało !!! Słaba promocja Startu i CSiB. Bilety są niestety zbyt drogie jak na elbląskie warunki. Należy znaleźć sposób na zapełnienie hali kompletem widzów.

jamess

Anuluj