UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawa dla trenera i dla dziewczyn. Było trochę nerwów, ale wynik cieszy. Brawa dla klubu kibica! Mecz to nie filharmonia, doping był jeszcze za słaby. Na mecz poszedłem po raz pierwszy od 10 lat i nie żałuję. I brawa dla prezydenta, nie tylko znalazł czas na podziękowanie kierownikowi klubu, ale był na meczu do końca. Ludzie, przychodźcie na Start, bo warto! A przy okazji, czy nie można by odtworzyć przystanku tramwajowego "Politechnika"? Nie wszyscy kibice jadą na mecz swoimi samochodami. Panie dyrektorze Kantypowicz, jest pan patriotą lokalnym, niech pan pomyśli o młodzieży. I więcej promocji Startu w mediach i w szkołach. Sala powinna być pełna, a nie jedna trybuna i to w 3/4.

Lucyusz

Anuluj