UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nasze dziewczyny grają coraz lepiej, halę mamy bardzo ładną i dużą. Brakuje nam do szczęścia jedynie obsadzenie stanowiska dyrektora hali CBiS osobą odpowiednią, a co za tym idzie inteligentną, mądrą i kulturalną.
Ewa D.