UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasze dziewczyny grają coraz lepiej, halę mamy bardzo ładną i dużą. Brakuje nam do szczęścia jedynie obsadzenie stanowiska dyrektora hali CBiS osobą odpowiednią, a co za tym idzie inteligentną, mądrą i kulturalną.

Ewa D.

Anuluj