UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super, że dziewczyny wygrały :) i kibiców jak by więcej na trybunach i to w środku tygodnia. Chciałbym poruszyć jedną kwestię grupy zorganizowanej kibiców STARTU, czy nie przesadzają z tymi bębnami huk jest ogromny, a to wcale nie jest przyjemne, choć może im się wydaje inaczej. Czy nie można zastosować innych instrumentów lub ograniczyć te walenie w te bębny(są już dwa).
proszący o trochę relaksu na m