UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stare Miasto w Elblągu powróciło do życia dzięki pomysłowi i realizacji trzech facetów : śp. Henryka Bagińskiego i żyjących Maurycego Fedyka i Włodzimierza Mielnickiego. Innych ojców tego wielkiego Projektu - brak. Już najwyższy czas; aby władze Elbląga oficjalnie uznały ten doniosły fakt historyczny.


Anuluj