UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawa dla strażaków bo praca sama w sobie ciężka a mróz i zima tylko utrudniają im pracę. Zdrowia chłopaki i zawodowego szczęścia!!! dużo szczęścia życzę i jak najmniej wyjazdów!!!!
Brawa dla strażaków bo praca sama w sobie ciężka a mróz i zima tylko utrudniają im pracę. Zdrowia chłopaki i zawodowego szczęścia!!! dużo szczęścia życzę i jak najmniej wyjazdów!!!!