UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawa dla strażaków bo praca sama w sobie ciężka a mróz i zima tylko utrudniają im pracę. Zdrowia chłopaki i zawodowego szczęścia!!! dużo szczęścia życzę i jak najmniej wyjazdów!!!!


Anuluj