UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak zachciało się roztapiać śnieg palnikiem. .. głupota. .Zdjęcia nie pokazują tego co działo się na samym początku-jeden wielki ogień-bo reporterzy dotarli dopiero po 45 minutach. Współczucia dla zamieszkałych budynek. Widzialam to wszystko z bliska-bo pracuję na Bałuckiego-JEDNA wielka tragedia. .. mam nadzieję, że ktoś za to beknie. ..


Anuluj