UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
o ile wiem to w elblagu nadal produkuje sie turbiny, pamietam jak jakis fachowiec dwa lata temu instruowal mnie o jej sprawnasci i to turbinka nie byle jaka, nie jakas tam 120-ka ale. .. .. 870 megawatow.
henio 2