UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

o ile wiem to w elblagu nadal produkuje sie turbiny, pamietam jak jakis fachowiec dwa lata temu instruowal mnie o jej sprawnasci i to turbinka nie byle jaka, nie jakas tam 120-ka ale. .. .. 870 megawatow.

henio 2

Anuluj