UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ MIESZKANIEC ELBLĄGA - czy można prosić o twój komentarz napisany po polsku, bo za Chiny nie można zrozumieć co masz na myśli

jak

Anuluj