UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ MIESZKANIEC ELBLĄGA - czy można prosić o twój komentarz napisany po polsku, bo za Chiny nie można zrozumieć co masz na myśli
jak
@ MIESZKANIEC ELBLĄGA - czy można prosić o twój komentarz napisany po polsku, bo za Chiny nie można zrozumieć co masz na myśli
jak