UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie rozumiem jakie konsorcjum za prąd płacimy najwyższe rachunki w europie. dowiedz się ile biorą za wyważenie wirnika turbiny w komorze wybudowanej przez zamech. porozmawiaj ze starą kadrą a konsorcjum bedzie ci sie snił po nocach.

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj