UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koncert przypomina underground z lat 80,gdzie frekwencja była często bardzo niska. Elblążanie chcą dużo, ale najlepiej idzie im narzekanie. Szczególnie na to, że nie dzieje się nic. Zgadzam się z poprzednikami. Ale uważam, że na kwasożlopach będzie większa frekwencja z wiadomych powodów. Z drugiej strony uważam, że wiele osób zrezygnowało z Akuratu przypominając sobie o braku wcześniejszego wokalisty (obecnie Buldog). Sam nie przepadam za obecnym składem i słucham tylko starszych płyt.
Tsa