UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio coraz trudniej w Elblągu o przyzwoitą frekwencję na imprezie muzycznej w przedziale wiekowym 15- 25. Czemu ?, trzeba by zapytać mlodych. Wielu mowi, ze w Elblagu nic sie nie dzieje, ale samemu nie chodzi nigdzie. Szacunek dla wlasciciela Edenu, że robi coś dla mlodych, bo na pewno na tym nie zarabia. Ogólnie, życie w Elblągu, to ciekawy temat na pracę magisterska lub licencjacką dla inteligentnego studenta psychologii lub socjologii.