UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W całości bym nie zwalał na miejsce i pieniądze, ale to na pewno istotne czynniki tego stanu rzeczy. Dorzuciłbym też dziwną hierarchię wartości elbląskich odbiorców, którzy wolą się napić wina na odludziu, niż zapłacić za bilet.
Svenigmatik