UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W całości bym nie zwalał na miejsce i pieniądze, ale to na pewno istotne czynniki tego stanu rzeczy. Dorzuciłbym też dziwną hierarchię wartości elbląskich odbiorców, którzy wolą się napić wina na odludziu, niż zapłacić za bilet.

Svenigmatik

Anuluj