UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niska frekwencja jest na wszystkich koncertach, także na tych gdzie bilet kosztuje 10 zł. moim zdaniem wynika to z braku odpowiedniego miejsca na te imprezy i braku kasy.

grzesiosz

Anuluj