UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny komentarz osoby, która nie ma zielonego pojęcia o tym co się dzieje w szkole. Radę Rodziców jak sama nazwa wskazuje tworzą rodzice uczniów chodzących do danej szkoły. Co roku są sprawozdania na co i po co konkretne sumy zostały wydane i to nie jest tajne. Wychowawcy, przedstawiciel Rady Rodziców lub dyrektor szkoły na zebraniach informuje o tym wszystkim. I nigdy te pieniądze nie posłużyły na kawki i herbatki naucyzcielom, a uczniom - nagrody, dyplomy itp. Są to rzeczy kupowane tylko i wyłącznie dla uczniów. Ale jeśli ktoś na zebrania nie chodzi, nie interesuje się dzieckiem, nawet nie wie, w której klasie dziecko jest ani kto jest wychowawcą, to i takie bzdury pisze. niestety coraz więcej jest takich rodziców, więc czego spodziewać się po dzieciach.

degust

Anuluj