UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wiadomo kto za bezcen sprzedał elbląski zamech a załoga i wysoko specjalistyczna kadra poszła na bruk liczyć kocie łby. historia i społeczenstwo dokona osądu sprawiedliwego.

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj