UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osobiście uważam, że kandydatura Marleny Derlukiewicz to dobra kandydatura. .. mój głos ma na pewno.
Wojtek z Elbląga :)
Osobiście uważam, że kandydatura Marleny Derlukiewicz to dobra kandydatura. .. mój głos ma na pewno.
Wojtek z Elbląga :)