UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
parytetem kobiety winno byc jej wykształcenie, wiedza, osiagnięcia a nie chciejstwo i zakrzykiwanie innych kobiet, przykro ale zadna z tych pań mnie nie przekonała sowim czy to profesjonalizmem, czy zachowaniem, a na sali było więcej kobiet startujacych do Rady tylko cała ta debata to wyszła taka jakaś kumoterska towarzystwa wzajemnej adoracji - czyli dużo krzyku o nic, to tyle w temacie parytetów, w którym to kobiety same się wycinają i to ostro. .. .
Duży Wóz