UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie kawusie i jakie ciastka??? Tak zwany KOMITET RODZICIELSKI już dłuższego czasu zowie się RADĄ RODZICÓW (więc Twoja wiedza na ten temat jest chyba nieco przestarzała), a kasa zbierana dobrowolnie jest przynajmniej u mnie w szkole przeznaczana wyłącznie na potrzeby młodzieży. Nauczyciele jak i pozostali pracownicy szkoły sami sobie kupują kawusie i ciasteczka :)

Lekko zdegustowana

Anuluj