UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy zgodne z prawem jest pobieranie oplat od uczni na tzw. "KOMITET RODZICIELSKI " ?Od lat z tych pieniedzy uzbieranych korzystają WYLĄCZNIE nauczyciele :a to na kawusie, a to na ciastka, itp. A dzieciakom gó. .. no.

BĄDZMY SPRAWIEDLIWI

Anuluj