UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego bo wstapiliśmy do konsorcjum i cieszmy się że nie zostaliśmy przy produkcji np łyżek na 1/4 etetu. Tak zlikwidowano konkurencję nie tylko w tym przemysle ale i nie tylko w Elblągu pozdrawiam dawny "zamechowiec"


Anuluj