UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moja klasa również idzie i mam nadzieję, że spektakl nie będzie nudny. Mam dobre przeczucie, że będzie świetnie!
Moja klasa również idzie i mam nadzieję, że spektakl nie będzie nudny. Mam dobre przeczucie, że będzie świetnie!