UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyraźnie pisze, że jest to pól na pół i chodzi dokładnie o ten dzień, a moim zdaniem, to wyjście powinno być poza lekcjami.Wtedy odpadłby argument, że lepsze nawet byle jakie wyjście (kino lub teatr) niż lekcje. A swoją drogą to nauczyciel musi wyrabiać chęć do szkoły.Dlaczego ci co chcą się uczyć i są w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu mają coś nadrabiać. Jest czas siewów i czas zbiorów i wszystko musi być zgodnie z porządkiem natury.Do kina można iść w sobotę lub po lekcjach. Te propozycje narzucają tryb postępowania, tym, którzy nie idą, a to nie w porządku wobec nich.A może wtedy nie byłoby tylu chętnych i AKCJA by się nie udala. To, że problem istnieje od lat niczego nie usprawiedliwia, a może do czegoś mobilizuje, a przynajmniej powinno.Nauczycieli- napewno, bo wszystkie dzieci są nasze.Jago