UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podpowiem Pani, dzieci w wieku 3 klasy podstawówki nie myślą o tym czy Harry jest dobry czy zły. Dla nich liczy się to, że nie ma lekcji ! Może kiedyś zrozumieją, że to głupota, ale cóż jak na razie trzba im to wybaczyć. To sie tyczy osób, które idą do Kina. Nie powinna Pani dzielić dzieci w wieku 3 klasy podstawówki na nie i intruzów. One są za młode by ulegać segregacji. Dla nich Harry to jeszcze jedna bajeczka o walce dobra ze złem. Wiec nie widzę powodów do wywodów...

Dagusia

Anuluj