UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tylko, że tak mało o treści, bo słyszałam, że wielka chała, jak i wszystkie, które na siłę się reklamuje. Przecież kina są prawie puste i może to zainteresowani tak urabiają tę reklamę. Kinomanka.
Szkoda tylko, że tak mało o treści, bo słyszałam, że wielka chała, jak i wszystkie, które na siłę się reklamuje. Przecież kina są prawie puste i może to zainteresowani tak urabiają tę reklamę. Kinomanka.