UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tylko, że tak mało o treści, bo słyszałam, że wielka chała, jak i wszystkie, które na siłę się reklamuje. Przecież kina są prawie puste i może to zainteresowani tak urabiają tę reklamę. Kinomanka.


Anuluj