UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z dzieciństwa: kto kogoś przezywa, sam się tak nazywa!To nie jest wypowiadanie się, tylko bardzo emocjonalne wyzywanie. Spokojnie Kolego...... dyskusja ma rozwijać i ubogacać, a nie zwijać i karłowacieć w swoim czlowieczeństwie. Teraz, coś wam powiem . Tym, którzy nie mogą uwierzyć, że ten świat jest dla wszystkich. Nad wszystkim czuwa Pan Bóg, a słońce wschodzi nad dobrymi i nad złymi, dlatego nie licytujmy się kto ma rację. Jest KTOŚ, kto prawdziwie kocha nas wszystkich, to JEZUS CHRYSTUS, On naprawdę nas koch i martwi się kiedy jesteśmy dla siebie tacy niemili!!!!! Teraz w tym czasie, pomyślmy nad Jego slowami;"Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię" To On nasz Pan i Zbawiciel, chce abyśmy się miłowali, tak jak On nas umiłował. Pozdrawiam- katolik. Szacunek dla każdego i tego kto idzie do kina i tego kto akurat, uważa, że szkoda czasu i pieniędzy.Kto pójdzie, będzie wiedział czy stracił, czy zyskał.Człowiek i tak nie jest panem samego siebie, a szczególnie wlasnej psychiki. Gdyby tak było, to nie byłoby tylu chorych psychicznie. Tylko nikt nie wie co leży u podłoża jego słabosci lub niedomagania psychicznego, nie wie albo nie chce wiedzieć. Bo nie da się później cofnąć czasu, a niejeden by tego pragnął. życzę wsystkim dobrego samopoczucia i szacunku dla siebie nawzajem .Jezus żyje i tylko to się tak naprawdę liczy, a żyje w swojej miłości do nas i w naszej do siebie.Nie denerwujcie się na te słowa, bo tylko spokój może nas uratować


Anuluj