UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

„Ogniem i Mieczem” tam honorowo trzy głowy za jednym razem ściąć jak źdźbła, na chwałę Najświętszej Panienki, a to i potem ksiądz pobłogosławi. A dzisiaj ledwo scyzoryk włożę w żeberka (bo same chudziny w Elblągu) to już Sądy, lament i nawet miejsca w więzieniu, na zimę, nie ma!

Tani Drań

Anuluj