UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
„Ogniem i Mieczem” tam honorowo trzy głowy za jednym razem ściąć jak źdźbła, na chwałę Najświętszej Panienki, a to i potem ksiądz pobłogosławi. A dzisiaj ledwo scyzoryk włożę w żeberka (bo same chudziny w Elblągu) to już Sądy, lament i nawet miejsca w więzieniu, na zimę, nie ma!
Tani Drań