UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słabiutki mecz!!! Dobrze że nie było więcej strzałów na bramkę conci bo bronił bardzo niedoświadczony i nieograny młody bramkarz. Co to za klub z jednym bramkarzem?Pan Gryka to chyba powinien poćwiczyć strzelanie bramek w drugiej druzynie może tam uda mu się trafić do bramki?
kac na drugi dzień