UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Analityk: to dopiero Amerykę odkryłeś. Jak się w produkcję filmu wkłada kilkadziesiąt milionów dolarów, to się ma prawa autorskie do produktu. A ty pracujesz za darmo? Nie przesadzaj z "Polaczkami" jak to napisałeś. Polskie kina w porównaniu np. z amerykańskimi bądź zachodnioeuropejskimi dają marne zyski producentom. Na marginesie jedno pytanie: nigdy nie chodzisz do kina ani na koncerty? To raczej smutne...

Mądrala

Anuluj