UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tytułem uzupełnienia: - jeżeli chodzi o serial animowany (ten na podtrzymanie Potteromanii) to idę o zakład, że jeżeli go jeszcze nie wyprodukowali w Korei (a tak pewnie jest) to jest on w produkcji, - jeżeli chodzi o programy dla dzieci to Polsat, juz reklamuje jakiś badziew, - jeżeli chodzi o gadżety to zastanawialiście się kiedyś co znaczy taka mała literka R w kółeczku przy obrazku myszki miki, kaczora donalda, pokemona czy HP? Oznacza ona, że każdy tak ozdobiony kubek, chipsy, piórnik czy zeszyt ma 10-30% swojej ceny obciążone opłatą licencyjną na rzecz producentów z Hollywood - bo przecież taki gadżet zawsze jest droższy niż ten bez obrazka. - dlaczego nie ma obrazków i napisów HP na samochodach lub pralkach czy wódce i papierosach a są na piórnikach, zeszytach, meblach dla dzieci, ubraniach dla dzieci, chipsach czy zabawkach? - dlaczego HP nie reklamuje się w Playboyu, CKM czy prasie wędkarskiej tylko w Bravo, prasie dziecięcej itp? Drodgie dzieci czytajcie sobie HP ale miejcie świadomość tego jak ten świat jest skonstruowany i jak działa. Tym światem nie rządzi HP tylko banda wielkich producentów wszystkiego - filmów, chipsów, pepsi i coca coli, producentów zabawek (Mattel, Hasbro, Lego), których finansujemy my bidni polaczkowie ze swej pracy... Zamiast marzyć o czarach czy tez o tym, żeby zostac modelką lub łysolem (to takie fajne sposoby na zarabianie na życie - no nie?) zainteresujcie się finansami i przemysłem - zostańcie bankierami i inżynierami to może wtedy to wy będziecie ogłupiać a nie być ogłupianymi.... Dobranoc drogie dzieci..... śnijcie sobie o HP albo o nadzianych producentach z Hollywood, których bogactwo sami przecież tworzycie.... Miłych snów...
Analityk