UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli masz obiekcje do Radia Maryja, to możesz użyć takiego magicznego guzika , który nazywa się wyłącznik.Demokracja, człowieku, każdy słucha czego chce. A swoją drogą to jedyna rozglośnia, w której nie manipulują i od 10 lat mówią prawdę, która czy chcesz czy nie teraz się sprawdza. Scenariusz, ktory komuna realizuje jest tragiczny, ale tylko RM, o tym odważnie mówi. Rozgłośnia prawdy, a inne tylko kłamstwa i manipulacji. Na tym się niczego nie zbuduje, a Polska umiera, zakłady sprzedają , ludzi zwalniają. Tylko czekać, kiedy kino splajtuje. Rodzice dlugo nie będą w stanie kina utrzymywać,mimo najlepszych chęci.Jak dlugo można udawać, że jest inaczej.Tylko Radio Maryja, nie kłamie, chcesz się przekonać to włącz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111