UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drzazgo- trzeba wziąć słownik ortograficzny i nauczyć się pisać, a jak nie wejdzie do głowy, to przynajmniej podglądnąć jak , co się pisze. Czy naprawdę tak trudno zrozumieć, że, w przysłowiu "co ma piernik do wiatraka"mieści się, ta cała, oczywiście nie na temat, nie-twórcza, polemika. Może Pan Bóg nie dał zdolności, ale czytając bajki( te o , których mowa) napewno można nauczyć się poprawnej polszczyzny!I w nich rozróżnia się dobro od zła, a o to dzisiaj coraz trudniej, jak widać,nie tylko Tobie droga/drogi Drzazgo.Ja gdybym robiła takie BBYYKKII, to bym wogóle nie brała pióra do ręki tzn. nie pisałabym.Wstyd, chyga, że się nie jest Polakiem.Podobno film dno, a dzieci po prostu się boją. Ci co dzieci nie kochają, to powiedzą, że nie ma czego, że źle zrozumiały. Dokładnie tak, jak się mówi, gdy nauczyciel nie chce się przyznać, że popełnił jakiś błąd.Używa dyżurnych słów, że to dziecko przekręciło, bo ma "wyobraźnię" . I tak rośnie nam pokolenie ludzi z Wyobraźnią, tylko, że chorą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kto tak naprawdę ma interes w napędzaniu kinom kasy, to nie wiadomo-----------A może to tak, jak z "Łódzką skórą"?????!!!!!! I co wy na to? Trzeba myślęć i nie być naiwnym, aby wierzyć, że to dla naszego dobra i z miłości bezinteresownej do naszych dzieci. Jest film "Potwory i spółka"-mojemu dziecku się podobał i nawet trafiłdo kina. Sam wybral i jest zadowolony. Nic na siłę, jeżeli chcesz być skuteczny w życiu. Wolność Tomku w swoim domku. T moja dewiza. Życzę wolnych wyborów.Ja.