UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co pani powie o bajce "Królewnia Śnieżka i 7 krasnoludków" ?! czyżby tam złowroga czarownica nie odprawiała satanistycznych czarów aby zaczarować i uśmiercić biedną, dobrą królewnę ?! kożystała ona ze spisu magicznych zaklęć i wszystko wskazuje na to , że miała ona również gadające lustro!!!!!!!! BOŻE CHROŃ NAS!!! buahahaha chyba trochę się pani pomyliła można w ten sposób roztrząsać każdą bajkę (o "Kopciuszku", "Spiącej Królewnie") ale pani jednak woli niszczyć przyjemność czytania! niech się pani lepiej zastanowi dlaczego wszyscy czytają Pottera! chyba radio Maryja pani niszczy muzg!! niech tego pani więcej nie słucha bo to zaczyna działać na panią gorzej niż wszystkie reality shows razem wzięte!!!
DrzAzGa