UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech każdy pilnuje swojego nosa i nikomu w gary nie zagląda!Twoje dziecko, twoje pieniądze, twój zysk lub po prostu strata. Myślę, że jest za mądra aby wypełnić oczekiwania tych ograniczonych rozmówców. Byłam w kinie i widziałam- NAPRAWDĘ STOI I NIKT NIE ROBI PIKIET To bardzo ograniczony pomysł, mądremu by do głowy nie przyszedł. Chyba, że ktoś sztucznie podkręca sobie publiczność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czas najwyższy zacząć myśleć i dać kobiecie spokój, no chyba,że nie macie innych spraw na głowie.Kto by pomyślał, że tak bronicie harry'ego, kiedy samych siebie nie potraficie obronić A kłamstwo wciskają wam na każdym kroku. Posłuchaj radia maryja, i uwież, że każdy słucha czego chce. A ty podobno uważasz, że jesteś wolnym człowiekiem i nie pasujesz do czasów inkwizycji. A to dopiero sam się wkopałeś. Zasada Kalego. Jak H P - to wolność, a jak Radio Maryja, to już wolności nie ma. Zastanów się w końcu, jaką ideologię tak naprawdę wyznajesz? Może to właśnie ty jesteś ciemnogród?!!!!!!!!!!!! Jeden woli córkę, a drugi teściową i taką zasadę wyznawaj, jeżeli chcesz aby nikt nie dziwił się twoim wyborom. Jeden słucha Radia Maryja, a drugi Radio Zet, itakie mają prawo. Każdy ma dobrą opinię o swojej rozgłośni, a najgorsza to jest manipulacja, której w RM nie ma, a której ty daleś się opanować. Pozdrawiam wszystkich demokratów. Demokrata.


Anuluj