UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

współczuje pani florek ale tak z ciekawości na przyszłość który z tych weterynarzy przyjmuje po godzinach. .. mam nadzieję, że mi nie będzie potrzebny ale lepiej wiedzieć. ..


Anuluj