UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękuję wszystkim za udzielona mi pomoc. Mojego pieska już nie ma, odszedł spokojnie, zasnął na zawsze, już się nie meczy, już jest szczęśliwy, że Go nic nie boli. Mial 12 lat. .. mój Pusio. ..

florek

Anuluj