UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie schroniska na tą imprezę! Mam nadzieję, że pomoże to znaleźć kolejne nowe domy! Bardzo dziękuję również wszystkim, którzy nas odwiedzili, w szczególności tym, z naszymi, a już teraz Waszymi pupilami! Miło było widzieć szczęście w ich oczach! W sprawie bramy: Zdajemy sobie sprawę z tego zagrożenia, dlatego wielokrotnie prosiliśmy, zarówno my jak i inspekcja weterynaryjna, o jej naprawienie i mamy zapewnienie, że podczas trwającego teraz remontu zostanie to usunięte i brama zabezpieczona tak, by psy nie mogły pod nią przechodzić. Zwróciliśmy się również z prośbą o zamontowanie w tym miejscu fotoradaru, bądź spowalniacza, ponieważ kierowcy pędzą z nadmierną prędkością, co jest niebezpieczne, dla odwiedzających schronisko ludzi.
A. Wierzbicka