UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W schronisku trwa remont, gdzie między innymi zostanie podniesiona nawierzchnia drogi aby psy nie wychodziły pod bramą. Taki stan drogi pozostał po porzedniej ekipie. Schronisko zaapelowało również do Urzędu Miasta o utworzenie chodnika aby było bezpieczniej, zwłaszcza, że częstymi gośćmi są szkolne dzieci.

~!

Anuluj