UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jutro idziemy do schroniska po psa!!!!! Mama się przekonała i była zdziwiona, że takie piękne psy są w schronisku!!! Dziękuję Wam za tą imprezę!!!!!

szcześliwa psiara

Anuluj