UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jutro idziemy do schroniska po psa!!!!! Mama się przekonała i była zdziwiona, że takie piękne psy są w schronisku!!! Dziękuję Wam za tą imprezę!!!!!
szcześliwa psiara
Jutro idziemy do schroniska po psa!!!!! Mama się przekonała i była zdziwiona, że takie piękne psy są w schronisku!!! Dziękuję Wam za tą imprezę!!!!!
szcześliwa psiara