UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mieszkam w Dąbrowie i codziennie jakieś psy luzem ze schroniska wyskakuja mi prawie pod koła. Pod brama jest olbrzymia dziura, tzn. przestrzen bez prętów, bez siatki, i wszystkie psy sobie tamtędy wyskakują. Nie mozna tego jakoś zabezpeiczyc? Czy schronisko w ogóle policzyło ilość przejechanych swoich psów?


Anuluj