UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prowadzenie na niesamowitym poziomie, zabawa słowna AA i AP, improwizacja w ich wydaniu to poezja. Szkoda, że w informacji nie ma nic o stronie muzycznej. Zespół, który grał na Deprecjacji to najwyższy poziom, tego się słuchało, pianista, chyba szef tej kapeli był fantastyczny. Teraz czytam teksty Waligórskiego. ..