UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Genialna impreza! Oby takich więcej. Prowadzący pierwsza klasa- świetnie ich dobrali; P Uśmiałam się do łez. Jedyne co mi się nie podobalo to to, że nie wystąpił Grzegorz Turnau, ale cóż. .. to nie jego wina. Chociaż przyznam, że Wodecki dał radę i zapomniałam o tej nieobecności. Świetna atmosfera. Czekam na kolejne deprecjacje!
MagTa