UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetna impreza!!!! Wodecki pierwsza klasa. Do tej pory bolą mnie szczęki od śmiania się. Gratulacje!!!
DŻ
Świetna impreza!!!! Wodecki pierwsza klasa. Do tej pory bolą mnie szczęki od śmiania się. Gratulacje!!!
DŻ