UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wojsko to zabawa starych h. .i w indian śmiechu warte dzisiaj istnieją bardziej wyrafinowane środki prowadzenia wojny więc dlaczego wy podatnicy w takiej ilości musimy utrzymywać wojsko ?! pozabierać prawo do wcześniejszych emerytur i inne przywilej skończył się czasy państwa w państwie